Vo veku 15 rokov a 54 dní, najmladší držiteľ titulu v histórii automobilových závodov v Rakúsku.

Celkový víťaz -  Slovenského kartingového pohára
v triede Rotax Max Junior

Team: KF - Racing Team

Celkový víťaz - ESET V4 Cup L21 Formula Junior

Celkovo P 2 - Formula Historic 2018 Formula YT1

Vo veku 14 rokov a 12 dní je najmladším účastníkom v pretekoch na formule a histocupe najmladším účastníkom všetkých čias.

Besonderheiten:
Nominácia pre slovenský národný tím na Grand Finále Rotaxu v Portimao / Portugalsko v triede Rotax Max Junior. Výsledkom je druhá tretina z viac ako 70 pilotov štartovného poľa.

Rotax Micro Max

Ako 10-ročný prvý test vo vozidle formula  König na letiskovom kurze na Slovensku.

Nepríjemná nehoda počas tréningu v Rotax Euro finále 2015 v Brucku. Po diskutabilnom manévri litovského vodiča vo vysokej rychlosti vyšiel mimo trať a prevrátil sa. Našťastie bez  vážnych zranení, ale s viacerími modrinami ktoré zabránili, napriek opakovaným pokusom, účasti v tejto súťaži.

2014

Vozidlá:

Úspechy:

žiadne

Pretekárska sezóna 2014 skončila ešte pred prvým pretekom. Zložitá zlomenina lakťa a predlaktia spôsobená nehodou v škole posunula kartingovú sezónu až na koniec leta. Tá bola využitá už len na testovanie a dvoje preteky.

2013

Vozidlá:

Úspechy:

Celkovo P6 - RMC Austria

Team: privat

Prvá závodná sezóna - pohár Micro Max Kid's Cup. Počas sezóny víťazstvo v záverečnom preteku detí 2013.

P6 v šampionáte celkovo z 12 účastníkov  a  v jednotlivých pretekoch aj menšie úspechy s niekoľkými 4. miestami.

Ak by bol v tejto kategórii pretekov titul "Rookie roku", ako je obvyklé v mnohých iných triedach motoršportu, potom by tento titul bol v našich rukách.