• Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
formula, motoršport, F1, jazda na porsche, jazda na mustangu, firemné eventy na Slovakia Ringu, Slovakia Ring, slovakiaring, racing, jazda na pretekárskom aute, prenájom športových vozidiel, darčekové poukážky
formula, motoršport, F1, jazda na porsche, jazda na mustangu, firemné eventy na Slovakia Ringu, Slovakia Ring, slovakiaring, racing, jazda na pretekárskom aute, prenájom športových vozidiel, darčekové poukážky
formula, motoršport, F1, jazda na porsche, jazda na mustangu, firemné eventy na Slovakia Ringu, Slovakia Ring, slovakiaring, racing, jazda na pretekárskom aute, prenájom športových vozidiel, darčekové poukážky, prenajom pretekárskych vozidiel
GarminLOGO.jpg
0

Garmin Catalyst™ - optimalizér jazdného výkonu

Catalyst_HR_1002.11
Catalyst_HR_1002.11

press to zoom
Catalyst_HR_1002.16
Catalyst_HR_1002.16

press to zoom
Catalyst_PKG_2000
Catalyst_PKG_2000

press to zoom
Catalyst_HR_1002.11
Catalyst_HR_1002.11

press to zoom
1/14
Garmin Catalyst

Cena:

999,- Euro

K zariadeniu Vám ako darček dáme 1x 30  min. poukážku na jazdu na Slovakia Ringu v hodnote 40 Eur.

Popis produktu:

 

Garmin Catalyst™ je prvý virtuálny závodný tréner a optimalizátor jazdných výkonov, ktorý mení svet motoršportu. Namontuje sa do kokpitu, aby zhromažďoval údaje a poskytoval zvukové komentovanie v reálnom čase. Okamžitá analýza pomáha vodičom všetkých úrovní dosiahnuť plný jazdný potenciál. Prelomová technológia True Track Positioning™ využíva vstavané akcelerometre, 10 Hz multi-GNSS polohovanie a spracovanie obrazu na automatické generovanie závodnej stopy vášho vozidla na trati. Naša revolučná technológia True Optimal Lap™ navyše ukazuje váš najlepší dosiahnuteľný čas na základe liniek, ktoré ste skutočne prešli a ktoré môžete opakovať. Keď ste na trati, počúvajte koučovacie pokyny v reálnom čase cez kompatibilný headset2 alebo autorádio. Po skončení relácie použite dotykový displej, aby ste okamžite skontrolovali údaje o svojom výkone a našli svoje hlavné oblasti na zlepšenie.

 

 


TRUE TRACK POSITIONING™ - na utomatické generovanie pretekárskych stôp vášho vozidla na trati využíva priekopnícka technológia True Track Positioning™ zabudované akcelerometre, spracovanie obrazu a 10 Hz multi-GNSS polohovanie.

TRUE OPTIMAL LAP™ - ukazuje váš najlepší dosiahnuteľný čas na základe línii, ktoré ste skutočne odjazdili a ktoré môžete opakovať.

ZVUKOVÉ USMERŇOVANIE V REÁLNOM ČASE - prijímajte zvukové inštruktážne signály v reálnom čase v kompatibilnom headsete alebo streamujte cez autorádio cez Bluetooth®.

ZOBRAZENIE OBLASTI - automaticky interpretuje vaše údaje tak, aby zobrazovali najväčšie oblasti zisku priamo na 7” displeji zariadenia Garmin Catalyst™ bez potreby použiť počítač.

SPRACOVANIE OBRAZU Z KAMERY - dodávaná kamera s nasadeným polarizačným krytom objektívu zaznamenáva ostré video 1080p, ktoré je možné prehrať na zariadení Catalyst™ s časovo synchronizovanými prekrytiami ukazujúcimi rýchlosť, údaje o kolách a ďalšie.

VÝKONNOSTNÉ METRIKY - ukazujú najlepší čas na kolo, adaptívny delta čas, počet kôl a čas jazdy. Ľahko porovnajte údaje o výkone z iných jázd a získajte okamžité adaptívne návrhy.

DATABÁZA DRÁH - zaroadenie sa dodáva s predinštalovanou globálnou databázou okruhov so schopnosťou pridať aj ďalšie cestné trate.

ANALÝZA JÁZD PRIAMO V ZARIADENÍ - okamžite viete skontrolovať podrobné údaje o výkone vo vášom zariadení Garmin Catalyst™.

PRÍSTUP K ÚDAJOM S POUŽÍTÍM GARMIN CONNECT™ - okrem podrobných údajov poskytnutých vo vašom zariadení Garmin Catalyst™ majú používatelia tiež možnosť prístupu k súhrnom údajov na mobilnom zariadení alebo počítači pomocou aplikácie Garmin Connect™ s aktívnym pripojením Wi-Fi®.

BEZPEČNÉ MOŽNOSTI MONTÁŽE - zaroadenie možno v kabíne upevniť pomocou robustného prísavkového držiaka alebo pomocou priloženého skrutkovacieho držiaka.

 

 

Stránky o produkte:

https://catalyst.garmin.sk