top of page

Garmin Catalyst™ - optimalizér jazdného výkonu

Garmin Catalyst

Cena:

999,- Euro

K zariadeniu Vám ako darček dáme 1x 30  min. poukážku na jazdu na Slovakia Ringu v hodnote 40 Eur.

Popis produktu:

 

Garmin Catalyst™ je prvý virtuálny závodný tréner a optimalizátor jazdných výkonov, ktorý mení svet motoršportu. Namontuje sa do kokpitu, aby zhromažďoval údaje a poskytoval zvukové komentovanie v reálnom čase. Okamžitá analýza pomáha vodičom všetkých úrovní dosiahnuť plný jazdný potenciál. Prelomová technológia True Track Positioning™ využíva vstavané akcelerometre, 10 Hz multi-GNSS polohovanie a spracovanie obrazu na automatické generovanie závodnej stopy vášho vozidla na trati. Naša revolučná technológia True Optimal Lap™ navyše ukazuje váš najlepší dosiahnuteľný čas na základe liniek, ktoré ste skutočne prešli a ktoré môžete opakovať. Keď ste na trati, počúvajte koučovacie pokyny v reálnom čase cez kompatibilný headset2 alebo autorádio. Po skončení relácie použite dotykový displej, aby ste okamžite skontrolovali údaje o svojom výkone a našli svoje hlavné oblasti na zlepšenie.

 

 


TRUE TRACK POSITIONING™ - na utomatické generovanie pretekárskych stôp vášho vozidla na trati využíva priekopnícka technológia True Track Positioning™ zabudované akcelerometre, spracovanie obrazu a 10 Hz multi-GNSS polohovanie.

TRUE OPTIMAL LAP™ - ukazuje váš najlepší dosiahnuteľný čas na základe línii, ktoré ste skutočne odjazdili a ktoré môžete opakovať.

ZVUKOVÉ USMERŇOVANIE V REÁLNOM ČASE - prijímajte zvukové inštruktážne signály v reálnom čase v kompatibilnom headsete alebo streamujte cez autorádio cez Bluetooth®.

ZOBRAZENIE OBLASTI - automaticky interpretuje vaše údaje tak, aby zobrazovali najväčšie oblasti zisku priamo na 7” displeji zariadenia Garmin Catalyst™ bez potreby použiť počítač.

SPRACOVANIE OBRAZU Z KAMERY - dodávaná kamera s nasadeným polarizačným krytom objektívu zaznamenáva ostré video 1080p, ktoré je možné prehrať na zariadení Catalyst™ s časovo synchronizovanými prekrytiami ukazujúcimi rýchlosť, údaje o kolách a ďalšie.

VÝKONNOSTNÉ METRIKY - ukazujú najlepší čas na kolo, adaptívny delta čas, počet kôl a čas jazdy. Ľahko porovnajte údaje o výkone z iných jázd a získajte okamžité adaptívne návrhy.

DATABÁZA DRÁH - zaroadenie sa dodáva s predinštalovanou globálnou databázou okruhov so schopnosťou pridať aj ďalšie cestné trate.

ANALÝZA JÁZD PRIAMO V ZARIADENÍ - okamžite viete skontrolovať podrobné údaje o výkone vo vášom zariadení Garmin Catalyst™.

PRÍSTUP K ÚDAJOM S POUŽÍTÍM GARMIN CONNECT™ - okrem podrobných údajov poskytnutých vo vašom zariadení Garmin Catalyst™ majú používatelia tiež možnosť prístupu k súhrnom údajov na mobilnom zariadení alebo počítači pomocou aplikácie Garmin Connect™ s aktívnym pripojením Wi-Fi®.

BEZPEČNÉ MOŽNOSTI MONTÁŽE - zaroadenie možno v kabíne upevniť pomocou robustného prísavkového držiaka alebo pomocou priloženého skrutkovacieho držiaka.

 

 

Stránky o produkte:

https://catalyst.garmin.sk

bottom of page